Zaznacz stronę

Skuteczność

Partnerstwo

Doświadczenie

Zespół ekspertów w dziedzinie prawa

Poznaj nas

Marcin Belczyński

Radca Prawny

m.belczynski@postronieprawa.pl

Od wielu lat zawodowo zajmuje się zamówieniami publicznymi. Posiadam doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw oraz w prawie budowlanym. W ramach dotychczasowego zatrudnienia świadczyłem usługi dla kancelarii prawnych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego, dla spółek działających w branży budowlanej i dostawach sprzętu do szpitali. Dysponuje doświadczeniem w prowadzeniu postępowań sądowych oraz egzekucyjnych, z naciskiem na skuteczną windykację wierzytelności.

W sprawach klientów indywidualnych w szczególności zajmuję się prawem rodzinnym, spadkowym, darowizn oraz kwestiami związanymi z szeroko pojętym prawem nieruchomości.

Radca Prawny, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu.

Pasje: gry planszowe i karciane, koszykówka NBA, literatura.

Andrzej Ryszard Grabowski

Radca Prawny

a.grabowski@postronieprawa.pl

Od 1994 roku zawodowo zajmuje się doradztwem prawnym w kancelarii prawnej. W ramach swej praktyki uzyskałem doświadczenie w doradztwie małym, średnim i dużym przedsiębiorcom, dla spółek branży produkcji materiałów budowlanych, poligraficznej, spożywczej, hotelarskiej oraz innych usług z terenu całego kraju.

Posiadam praktyczną znajomość wielu dziedzin prawa ze szczególnym uwzględnieniem, praw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, prawa pracy, kodeksu spółek handlowych.

Będąc członkiem Samorządowego Kolegium Odwoławczego przez 7 lat zyskałem rozległe doświadczenie w prawie administracyjnym.

Jednocześnie w ponad 20 letniej praktyce rozwiązywałem problemy osób fizycznych zajmując się prawem rodzinnym, spadkowym, czy też wynikającym z zawartych umów.

Radca prawny, ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Członek Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu.

Pasje: narty, muzyka klasyczna,  strzelectwo, język angielski.

Julita Czarnecka

Aplikant radcowski

j.czarnecka@postronieprawa.pl

Przed rozpoczęciem współpracy z Kancelarią pracowałam w organach ścigania – w Prokuraturze Rejonowej oraz w Policji. Posiadam praktyczną wiedzę i umiejętności w sprawach z zakresu  prawa karnego i postępowania karnego. 

W sprawach klientów indywidualnych specjalizuję się również w prawie rodzinnym i spadkowym.

Aplikant II roku aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu .

Pasje: joga, muzyka, literatura.

Zostań w kontakcie

kancelaria@postronieprawa.pl

+48 504 836 229

M. Skłodowskiej - Curie 41, 87-100 Toruń